verifikimiifakteve.mksitemap
verifikimiifakteve.mksitemap

Сервис за проверка на факти од медиумите

Проект на УСАИД за зајакнување на медиумите во Македонија
USAID Logo

ЗА

Груби сослушан во ОЈО, тврди дека и тој бил нападнат во Собранието

BDI
Шпекулативен и неточен прилог кој што ја наведува публиката како да размислува. Очигледна намерна негативна кампања и пропаганда против Пратеникот Артан Груби http://www.alsat-m.tv/mk/груби-сослушан-во-ојо-тврди-дека-и-тој/


12 - 05 - 2017


СТРАНА 1 of 26712345...102030...ПОСЛЕДНА »

Претплатете се за најнови вести