verifikimiifakteve.mksitemap
verifikimiifakteve.mksitemap

Сервис за проверка на факти од медиумите

Проект на УСАИД за зајакнување на медиумите во Македонија
USAID Logo

ЗА

Ексклузивно: 15 судии го кренаа гласот против Панчевски

Дарко П.
Кои се тие 15 судии и зошто ги нема нивните имиња во написот? Дури и во „ексклузивната“ копија на документот нема ниту имиња ниту потписи. Секој може да напише и испечати таков документ во Ворд.


15 - 11 - 2016


СТРАНА 20 of 275« ПРВА...10...1819202122...304050...ПОСЛЕДНА »