verifikimiifakteve.mksitemap
verifikimiifakteve.mksitemap

Сервис за проверка на факти од медиумите

Проект на УСАИД за зајакнување на медиумите во Македонија
USAID Logo

ЗА

Кирил Поп Христов со влошено здравје пренесен на клиника?

Владимир
Контрадикторни информации? Па белким не е толку тешко да се утврди дали Кили е на болница или во Шутка? Иле ваму или е таму. Нема потреба од „контрадикторни информации“. Освен ако некој сака информациите да останат „контрадикторни“...
http://alfa.mk/News.aspx?id=63654#.UkHhroaL8UF


24 - 09 - 2013


СТРАНА 274 of 287« ПРВА...102030...272273274275276...280...ПОСЛЕДНА »

Претплатете се за најнови вести