verifikimiifakteve.mksitemap
verifikimiifakteve.mksitemap

Сервис за проверка на факти од медиумите

Проект на УСАИД за зајакнување на медиумите во Македонија
USAID Logo

ЗА

„ЈУНИВЕРЗАЛ МЈУЗИК“: Подготвени сме да инвестираме во Македонија

Ранко
„Мала“ но битна разлика меѓу насловот и тектстот: „Мора да се создадат активни пазари за да може да влеземе во Македонија, вели д-р Бортлоф“
http://www.telegraf.mk/aktuelno/makedonija/45507-juniverzal-mjuzik-podgotveni-sme-da-investirame-vo-makedonija


18 - 07 - 2013


ЗА

Паско Кузман го уапсиле затоа што спремал прес конференција за во среда на која ќе обзнанел…

Мартин Челопек
Дали сметате дека оваа вест треба да се рецензира?
http://maktel.mk/makedonija-2/item/1905-pasko-kuzman-go-uapsile-zatoa-shto-spremal-pres-konferencija-za-vo-sreda-na-koja-kje-obznanel-zoshto-ne-treba-da-mu-se-dava-ljubanishta-na-subrata-roj


15 - 07 - 2013


СТРАНА 265 of 268« ПРВА...102030...263264265266267...ПОСЛЕДНА »

Претплатете се за најнови вести