verifikimiifakteve.mksitemap
verifikimiifakteve.mksitemap

Метаморфозис објави конкурс за репортери

on 15 - 07 - 2014       

Метаморфозис, Фондација за интернет и општество, објавува

конкурс за новинари – репортери

за хонорарна соработка, со и без работно искуство

Заинтересираните квалификувани кандидати треба да испратат куса работна биографија исклучиво по електронска пошта на: konkurs@metamorphosis.org.mk.

Краен рок за пријавување: 26 јули 2014.

Ве молиме без телефонски јавувања. По истекот на крајниот рок ќе бидат контактирани само кандидатите кои ќе бидат повикани на разговор.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Претплатете се за најнови вести